Header

Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S)

Kitap içeriğinin örneğini görebilir miyim?

Örnek kitap içeriğimizi görebilmek için lütfen buraya tıklayınız.

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildiği andan itibaren bulunduğunuz şehre göre Mng kargo ile 1-2 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.Tarafınıza gönderilen kargo takip numarasıyla ürününüzün nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Diğer kargo şirketlerini tercih edebilir miyim?

Teslim günü konusunda vakti az olan müşterilerimiz için diğer kargo şirketleriyle gönderim yapmaktayız.Müşteri temsilcimiz sizi aradıktan sonra bu konuyu belirtmeniz gerekmektedir.

Pazar günleri teslimat yapılıyor mu?

Kargo şirketlerinin pazar günleri çalışmaması nedeniyle, pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.Fakat siparişlerinizi pazar günleride verebilirsiniz.

Siparişim kaç günde hazır olur?

Siparişiniz normal şartlarda 2 iş günü içerisinde hazır olmaktadır.Göndermiş olduğunuz günlerde yoğunluk bulunması durumunda 3-4 iş gününü de bulabilir.Bu gibi durumlarda müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirileceksiniz

Kitap üzerinde yada içerisinde şirket logonuz yada buna benzer birşey bulunuyor mu?

Kitap tamamen kişiye özel olarak hazırlandığı ve çok önemli bir hediye alternatifi olduğu için, hiçbir şekilde kitap içerisinde yada kapak tasarımında firma logomuz ve bilgilerimiz bulunmamaktadır.

70 TL olan kitap ücretine artı olarak kargo bedeli ödüyor muyuz?

Kitap ücretimiz olan 70 TL dışında hiç bir şekilde ekstra ücret ödememektesiniz.70 TL olan ücretimize kargo bedeli dahildir.

Kapak tasarımını ben kendim yapabilir miyim?

Dilerseniz kapak tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.Müşteri temsilcimize bu durumu belirterek destek alabilirsiniz.Yapmanız gereken çalışmanın boyutlarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Bizim ilişkimiz diğer ilişkilere göre biraz farklı.Kitap içeriği bizim ilişkimize uyar mı?

Uzun süredir içinde bulunduğumuzu hediye sektörünün bize vermiş olduğu tecrübeyle söylemek isteriz ki, her türlü ilişki için yapıyoruz.Fakat yinede çok farklı olan ilişki durumları ve özel anlar için uygun çalışma yapılabilir.Bu konuda müşteri temsilcimizle görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kitap kaç sayfadan oluşuyor?

Kitabınız göndermiş olduğunuz bilgilerinizin az yada çokluğuna göre 100-150 sayfadan oluşmaktadır.

WhatSapp Gibi proğramdan ekleyeceklerimi gönderebilir miyim?

Ekleyeceklerinizi mail dışında facebook, whatsapp, viber, tango gibi proğramlar ile 0543 282 03 68 numaralı telefonumuza gönderebilirsiniz.

Kitap kapak tasarımımı görebiliyor muyuz?

Kitap kapak tasarımınız hazır olduktan sonra mutlaka onayınıza gönderiyoruz. Eğer beğenmesseniz yine değişiklikler yapılmaktadır.

site ekle ücretsiz Site Ekle site ekle google, site ekle, link ekle, arama motoruna kayit Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri sevgiliye hediye, sevgililer günü, 14 şubat, sevgilime hediye, sevgilime kitap, sevgiliye kitap toplist Arama Motoru